نحوه ی استفاده سیلیس در فیلترشنی

نحوه ی استفاده سیلیس در فیلترشنی

نحوه ی استفاده سیلیس در فیلترشنی – چرا از شن و ماسه سیلیس به عنوان رسانه فیلتر بر روی فیلتر آب و نحوه کار استفاده می شود؟ شن و ماسه سیلیس مدت طولانی است که برای تمیز کردن و همچنین تصفیه آب استفاده می شود. ۴ درجه شن و ماسه سیلیس به طور عمده برای تصفیه آب در سراسر جهان استفاده می شود. قدیمی ترین شن و ماسه سیلیس به سال ۱۸۰۴ مربوط می شود که شخصی به نام جان گیب قادر به طراحی و همچنین نصب فیلترهای آزمایشی بود. این روش منحصر به فرد فیلتراسیون طی سالهای پس از آن اصلاح شد و با نصب اولین آبرسانی جهانی توسط جیمز سیمپسون برای شرکت آبفای چلسی در سال ۱۸۲۹ به اوج خود رسید. بعداً پس از پزشک ، جان اسنو ، روش تصفیه آب به جریان اصلی تبدیل شد. ارتباط بین کیفیت آب و همچنین بروز وبا در سال ۱۸۴۵/۱۸۵۵ ایجاد شده است. در وب سایت ما ، محصولات مختلفی داریم که مناسب شما هستند. امروزه تأمین آب قابل حمل و مرغوب در بسیاری از کشورهای توسعه یافته امری مسلم است. بنابراین ، دقیقاً چگونه کار می کند.

اشکال سیلیس فیلترشنی

شن و ماسه سیلیس طبیعی دارای شکل زیر گوشه ای به شکل گرد است که باعث می شود آنها محیط تصفیه ایده آل باشند تا بتوانند مواد جامد معلق را در آب بگیرند. در نتیجه محتوای سیلیس بالا ، شن و ماسه با دوام و سخت پوشیده می شود ، که به آن اجازه می دهد دقیقاً درجه بندی شود تا یک فیلتراسیون کارآمد را تسهیل کند. برای شروع این نمرات شامل ۱۶/۳۰ ، ۸/۱۶ ، ۶/۱۴ و ۱۴/۲۵ ، ۲۰ / ۴۰،۱۸ / ۸ ، ۲ / ۴،۳ / ۶ ، ۶/۱۳ ، ۱۳/۱۹ و ۱۴/۲۵ است. وقتی نوبت به درجه سیلیس می رسد ، می توان به راحتی با استفاده از محدوده اندازه یا با استفاده از اندازه موثر (D10) و همچنین UC تعیین کرد. شن و ماسه سیلیس باید در بالای لایه پشتیبانی شن در ظرف فیلتر قرار گیرد. آب ورودی به فیلتر وارد می شود و از طریق شن و ماسه سیلیس مهاجرت می کند ، از این رو با موفقیت مواد جامد یا حتی بقایای آب را از بین می برد. شن و ماسه سیلیس به دلیل خاص بودن از نظر خاصیت ، معمولاً برای فیلتراسیون آب در طیف گسترده ای از برنامه ها که شامل شنا ، اوقات فراغت ، پردازش کاغذ ، تولید برق ، فرآوری مواد شیمیایی و قابل حمل و همچنین تصفیه فاضلاب. در بازار انواع مختلفی موجود است

ورود آب به فیلترشنی

فیلترهای فشار با فشار تغذیه دو تا پنج بار کار می کنند و معمولاً در برنامه های اوقات فراغت استفاده می شوند. آب تغذیه وارد بستر شن و ماسه سیلیس می شود. اکثر ذرات معلق ذرات معلق معمولاً بالا در بستر فیلتر جذب می شوند ، این نوع فیلتر حتی قادر است ذرات کوچک را نیز جذب کند. تجمع ذرات معلق در ذرات باعث افزایش افت فشار در سطح بستر برای میزان جریان معینی می شود. هنگامی که این افت فشار یا میزان جریان قابل قبول نیست بستر دوباره شسته می شود تا بتوانید ذرات جمع شده را از بین ببرید. فیلترهای جاذبه سریع از فیلترهای جاذبه سریع برای تصفیه آب استفاده می شود که بیشتر در کارهای تصفیه آب آشامیدنی استفاده می شود. آنها در مقایسه با فیلترهای کند شن و ماسه به مناطق کمتری نیاز دارند و از ماسه سیلیس و همچنین سایر رسانه های دانه ای برای از بین بردن ذرات و همچنین ناخالصی ها استفاده می شن سیلیکا برای تصفیه آب این محصول شن و ماسه فیلتر و همچنین فیلتر شن است که به بیش از ۱۷ کشور در مناطق مختلف جهان صادر می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×