»

فیلترشنی تصفیه آب

فیلترشنی تصفیه آب

فیلترشنی به عنوان اولین مرحله در تصفیه آب صنعتی جهت حذف مواد اضافی در سیستم تصفیه آب کاربرد دارد که بدنه فیلترهای شنی از جنس استیل  اف ار پی و کربن واستیل با پوشش رنگ اپوکسی می باشد و سیلیس با دانه بندی های مختلف درون یک مخزن بسترگذاری می شوند.این فیلترها هر جند یکبار با توجه به میزان مواد جامد موجود در آب اشباع شده و نیاز به شستشوی معکوس دارند.فرایند بک واش به صورت دستی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شوند.

مزیت فیلترهای آب

فیلترهای آب نه تنها به بهبود آب کمک می کند بلکه از شما در برابر ناخالصی هایی مانند ذرات زنگ زدگی و آلاینده های مضر مانند باکتری و سرب محافظت می کنند.مطمن آب بطری به عنوان یک راه حل سریع و ارزان به راحتی در دسترس است اما فیلترهای آب دوام بیشتری دارند و در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه ها می شوند.

 

با این وجود تعداد بی شماری فیلتر آب در بازار موجود است که هر کدام از نظر جدا شدن از آب متفاوت هستند.این فیلترها شامل فیلترهای زیرسینک اتصالات شیر آب و سیستم های فیلتراسیون کل خانه فیلترهای پارچ و مواد دیگر است.گرچه یک راه حل فیلتر متناسب با همه وجود ندارند اما به شما کمک می کنیم تا بهترین فیلتر های آب را انتخاب کنید.

ابزارهای اسمز معکوس

برای تخمین هزینه عملیات  اسمز معکوس که مشخص کرده اید از این ابزار استفاده کنید.برخی از ورودی های کاربر لازم است و سایرقسمت ها دارای مقادیر توصیه شده هستند.و ابزارهای دیگری برای کشف صرفه جویی در انرژی در یک برنامه خوراک دیگ بخار و همجنین در مقایسه با یونیزاسیون تبادل یونی وجود دارد.

اندازه سیلیس فیلترشنی

شن و ماسه فیلتر به دلیل توانایی نگه داشتن رسوبات حاوی ناخالصی ها ، یک فیلتر بسیار کارآمد است شن و ماسه فیلتر ، زاویه و سختی از ویژگی های مهم شن و ماسه فیلتر برای اطمینان از فیلتر مناسب است. محصولات دارای استاندارد NSF / ANSI استاندارد ۶۱ برای اجزای سیستم آب آشامیدنی و همچنین استاندارد AWWA B100-01 هستند. ۲۰ شن و ماسه فیلتر سیلیکا به دلیل توانایی نگه داشتن رسوبات حاوی ناخالصی های موجود در فیلترهای شن برای چاه های آب صنعتی ، یک فیلتر فیلتر بسیار کارآمد است. اندازه شن و ماسه فیلتر ، زاویه و سختی از ویژگی های مهم شن و ماسه فیلتر برای اطمینان از فیلتر مناسب است. محصولات دارای استاندارد NSF / ANSI استاندارد ۶۱ برای اجزای -۰۱ هستند. فیلترهای آب شنی ارزان و کارآمد هستند.

 

مشخصات فیزیکی سیلیس استخر

  • اندازه های موثر: .۲۰ میلی متر – ۲٫۵ میلی متر
  • ضریب یکنواخت: ۱٫۳ – ۱٫۷
  • وزن مخصوص: ۲٫۶۷
  • سختی موس: ۷
  • تراکم: ۱۰۵ – ۱۱۵ پوند در هر سانتی متر
  • سایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
ArabicEnglishFrenchGermanPersianPortugueseRussianSpanish
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×