»

سیلیس مخصوص چسب و کاغذ

سیلیس مخصوص چسب و کاغذ

سیلیس مخصوص رنگ ، مرکب و چسب و کاغذ را سیلیس رسوبی می گویند .سیلیس درجه خاص Tata Chemicals می تواند در برنامه های پوشش با کنترل رئولوژی بهبود یافته و ویژگی های عملکرد بالا مانند اثر مات کردن ، بهبود سطح بهبود یافته ، مقاوم در برابر سایش استفاده شود. این نوع سیلیس می تواند در رزین های اپوکسی و کاربردهای چسب به عنوان ماده ضخیم کننده و اصلاح کننده های رئولوژی استفاده شود .

سیلیس و مقاوم سازی در برابر سایش

این نوع سیلیس می تواند به بهبود مقاومت در برابر سایش و مقاومت مکانیکی برنامه های نهایی تولید چسب و کاغذ کمک می کند. سیلیس به عنوان یک پرکننده تقویت کننده عالی برای کاغذ مورد استفاده قرار گیرد ، مواد افزودنی پوشش برای صافی سطح که به ثبات جوهرهای چاپ روی کاغذها کمک می کند ، عمل می کند.که در  نمرات و درجه های زیر موجود می باشند

  • TAVERSIL M 100 اکسید روی نانو برای رنگ
  • جوهر و چسب ZnSpers – کیفیت برتر نانو اکسید روی پراکنده 

ترکیب سیلیس و تکنولوژی نانو

با استفاده از فناوری نانو ابتکاری تولید شده ، ZnSpers باعث مسدود شدن اشعه ماورا UV بنفش و خواص ضد میکروبی بهتر به رنگ می شود. و این پوشش ها را قادر می سازد تا مدت زمان طولانی رنگ درخشش خود را حفظ کند. ZnSpers می تواند تا دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند. و همین فرآیند برای کاربردهای چسبی مناسب است که در طول عملیات حرارتی یا در معرض دمای بالا به عمل اتصال نیاز دارند. Tata Chemicals همچنین اکسید روی نانو را در پودر ریز ریز – Zn Coat WD و Znmer به بازار عرضه می کند.

 

موارد تخصصی استفاده سیلیس

 از سیلیس لعاب سازی به عنوان بخشی از لعاب های سرامیکی با حرارت با و پایین استفاده می شود. همچنین سولفات کبالت (CoSO4) برای تزئین ظروف چینی ، شیشه و همچنین در سرامیک ، لعاب و لعاب سازی برای محافظت در برابر تغییر رنگ استفاده می شود. این ماده همچنین در جوهر لیتوگرافی ، سمپاتیک (جوهر نامرئی) و جوهرهای مصنوعی به عنوان خشک کن در رنگ ، مشمع کف و لاک ها استفاده می شود. از محلول سولفات منگنز (MnSO4) برای فرآوری رنگ سازی استفاده می شود.

 

سیلیس مخصوص چسب و کاغذ

سیلیس استخر

سیلیس صادراتی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×