آشنایی با سیاست های پاسارگاد سیلیس

خط مشی شرکت
خط مشی این شرکت تولید بهترین محصول، تسریع در تحویل محصولات به مشتریان، تولید با بالاترین کیفیت ممکن، استفاده از بهترین ماشین الات فراوری، استفاده از بهترین مگنت های دنیا و تحویل به موقع، رضایت مشتری از کیفیت خدمات و محصولات و عرضه سیلیس های تولیدی در بسته بندی های مختلف با بالاترین کیفیت ها می باشد.
تخصص و مهارت
این شرکت اولین گروه کاملا تخصصی تولید سیلیس و انتراسیت دانه بندی می باشد که فعالیت گسترده مشاوره ای، اموزشی، طراحی و همچنین توزیع و پخش سیلیس و انتراسیت را انجام می دهد.
کلام مدیر شرکت
دست های پر مهرتان را صمیمانه می فشاریم و از همه شما عزیزان تقاضا داریم تا در پیشرفت علم و موفقیت، با کمک هم همکاری نموده و دست در دست هم برای پیشرفت اقتصادی داده باشیم و شرکت پاسارگاد سیلیس همدان ارزوی موفقعیت و سربلندی برای تمام مشتری ها این مجموعه را دارد.
آشنایی با کادر شرکت
شرکت پاسارگاد سیلیس همدان به منظور تامین نیازمندی صنایع کشور به سیلیس و مواد معدنی متشکل از مهندسین و کارشناسان مجرب شروع به فعالیت نموده و با در دست داشتن بهترین معدن سیلیس همدان و انتراست توانسته است از بزرگترین تامین کنندگان سیلیس، انتراسیت و دولومیت در استان همدان باشد و از نظر کمی و کیفی جوابگوی بخشی از نیاز واحدهای صنعتی کشور بوده و بخشی از صادرات کشور را به خود اختصاص دهد.
ایده های خلاقانه
شرکت پاسارگاد سیلیس همدان، بر این باور است که نیازمند اندیشه های نو و ایده های خلاقانه در تولید می باشد، لذا پیشرفت های خود را مدیون تفکرات مشتریان دانسته و همواره نظرات و انتقادات را پیشنهاد تلقی کرده و برای تضمین تداوم حضور در صنایع، سرمایه گذاری قابل توجهی بر روی فعالیت های تحقیق و توسعه انجام داده و تمام سعی و تلاش خود را بر این قرار داده است که در نقش یک همراه مفید و موثر برای مشتریان، بهترین راه حل را جهت رسیدن به بالاترین بازده و کارکرد، با مناسبت ترین قیمت ارایه دهد و از انجایی که مشتری همیشه به دنبال بهترین کیفیت است مواد اولیه مرغوب و مناسب را براساس شرایط کاربردی محصولات خود در صنایع مختلف انتخاب کرده تا یکنواختی کیفیت و کارکرد مطمئن محصولات تامین شده را به مشتری هدیه نماید.
چرا پاسارگاد سیلیس
با اتکا به دانش فنی بالا در تولید سیلیس و تجربه گرانبهای سالها فعالیت مستمر اعضای این شرکت در واحد های مختلف صنعت سیلیس کشور، با افتخار بر خود می بالیم که گامی بلند و ماندگار در این صنعت برداشته و میراثی عظیم از دانش و فن اوری و تجربه را برای نسل جوان و با فکر پیش رو هدیه کنیم.
حویل به موقع زمانی
گروه پاسارگاد سیلیس کمتر از ۲۴ ساعت بسته به موقعیت مکانی محصولات سفارشی شما را تحویل خواهند داد.
بسته بندی سفارشی
بسته بندی های شرکت پاسارگاد سیلیس به درخواست مشتریان انجام می شود.
ما همیشه آنلاینیم
جهت هرگونه مشاوره و تماس در هر لحظه از شبانه روز ۲۴ ساعته کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود
اردیبهشت ۶, ۱۴۰۲

General application of anthracite in Iran

General application of anthracite in Iran General application of anthracite in Iran – Far from being burned as coal for heating or power generation, the modern […]
اسفند ۲۵, ۱۴۰۱

What kind of stone is silica?

What kind of stone is silica? Industrial sand, often called “silica”, “silica sand”, and “quartz sand”, includes sands and gravels with a high silicon dioxide (SiO2) […]
خرداد ۱۱, ۱۴۰۲

آنتراسیت در فیلتراسیون اسمز معکوس

آنتراسیت در فیلتراسیون اسمز معکوس آنتراسیت در فیلتراسیون اسمز معکوس – برای تصفیه آب اسمز معکوس مسیر اصلی برای نمک زدایی آب دریا برای تولید یک […]
5/5 - (32 امتیاز)