»

کاربرد آنتراسیت

 کاربرد آنتراسیت

کاربرد آنتراسیت – به عنوان یک نوع گرمایش با قابلیت نگهداری کم و خودکار ، آنتراسیت اسطوره های زغال سنگ گذشته را نفی می کند. هنگامی که از آنتراسیت به عنوان منبع اصلی گرما در یک خانه یا محل کار استفاده می شود ، سیستم های کوره مدرن ، تغذیه ذغال سنگ و خاکستر آن به تلاش بسیار کمی توسط مصرف کننده نیاز دارند. آنتراسیت هنگامی که برای تکمیل گرما از طریق اجاق ذغال سنگ یا قرار دادن شومینه استفاده می شود ، از چوب بند ناف یا گلوله های چوبی برتری دارد. اجاق گاز (۳۵ تا ۵۰ پوند) انتراسیت بدون تمرکز بیش از ۳۶ ساعت به طور مساوی گرم می شود. برخی از شرکت ها ، مانند شرکت ذغال سنگ بلاشک ، آنتراکت را در کیسه های راحت ، سفید و ۴۰ پوندی بسته بندی می کنند – ایده آل برای استفاده با اجاق های ذغال سنگ امتیاز دیگر این است که خاکستر بسیار کمی برای دفع وجود دارد و هیچگونه تجمع کوروزوتی در دودکش وجود ندارد.

آنتراسیت در سوخت

 

بر خلاف شومینه ها یا اجاق های چوبی ، زمان تمیزکاری مورد نیاز حداقل است و در بیشتر موارد به عنوان خدمات توسط فروشنده ارائه می شود. از آنجا که با انتراسیت تجمع کوروزوت وجود ندارد ، خطر آتش سوزی دودکش از بین می رود. در مقایسه با سایر اشکال گرمایش تکمیلی ، آنتراکیت در واقع بدون خطر است. با نصب مناسب ، خطرات مرتبط با گاز و سایر سوخت ها دیگر مهم نیستند. از اواسط سالهای ۱۸۰۰ ، میلیون ها نفر به طور ایمن از آنتراسیت استفاده کرده اند.

چگونه از آنتراسیت استفاده می شود؟

انتراسیت از بسیاری از موارد به عنوان منبع سوخت استفاده می کند: مسکونی: صدها هزار صاحب خانه در حال حاضر از آنتراسیت استفاده می کنند و بسیاری دیگر برای گرم کردن خانه به آن تبدیل می شوند. این می تواند به عنوان یک منبع حرارتی اولیه یا به عنوان یک فرم مکمل گرمایش با استفاده از نسل جدید لوازم زغال سنگ استفاده شود. دیگهای بخار مدرن و کارآمد آنتراسیت ، برخلاف کوره های زغال سنگ سالهای گذشته ، گرمایش اولیه با آنتراسیت را به یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه تبدیل می کنند. اجاق های آنتراسیت برای تکمیل سیستم گرمایش منازل ، گرمایشی راحت را برای ۳۰۰۰ متر مربع فضای زندگی فراهم می کنند. بسته به محل زندگی آنها ، صاحبان خانه دریافتند که آنتراسیت می تواند صدها دلار در ماه در قبض های گرمایش صرفه جویی کند.

مصارف صنعتی آنتراسیت

بسیاری از دانشگاه ها ، مدارس ، خانه های سالمندان ، بیمارستان ها و حتی موزه ها با استفاده از آنتراسیت در هزینه های گرمایش صرفه جویی می کنند. تاریخچه موارد نشان می دهد که کوره های سوزاننده آنتراسیت قبوض سوخت را تقریباً به نصف کاهش می دهندبه عنوان منبع حرارتی و / یا افزودنی کربن برای کارخانه های تولید فولاد و کارخانجات در تعدادی از صنایع استفاده می شود. کیفیت سازگار و کاهش هزینه در مقایسه با سایر گزینه های مواد به گیاهان اجازه می دهد تا پول را در مناطق دیگر متمرکز کند. بازرگانی: مشاغل ، ساختمانهای آپارتمانی ، بانکها ، فرودگاهها و لژهای اسکی در سراسر شمال شرقی از ویژگیهای اقتصادی و سازگار با محیط زیست آنتراسیت پنسیلوانیا بهره مند می شوند. شهرداری: شهرداری ها از آنتراسیت برای تصفیه آب استفاده می کنند. به عنوان یک سوخت آمریکایی فراوان ، اقتصادی و مسئول محیط زیست ، آنتراسیت به سرعت به گزینه انرژی برای قرن ۲۱ و بئو تبدیل می شود.

 

 

لطفا جهت استعلام قیمت آنتراسیت تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸

معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
ArabicEnglishFrenchGermanPersianPortugueseRussianSpanish
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×