قیمت سیلیس پاسارگاد

قیمت سیلیس پاسارگاد  –  یکی از مهمترین عامل در هزینه ی تولید کنندگان می باشد که هر چقدر این قیمت ها پایین تر باشد قیمت محصول تولید هم ارزانتر به بازار عرضه می شود شرکت پاسارگاد سیلیس با دارا بودن بهترین مواد معدنی و کلوخه سیلیس های ممتاز توانسته قیمت های اقتصادی و ارزان را به بازار عرضه کند و ماه ایم با بهترین ماشین آلات و خط تولید هایی که هر روز در حال افزایش هستند ظرفیت تولید خود را افزایش دهیم و این امر موجب شده که هزینه تولید سیلیس برای این شرکت ارزان و پایین باشد و ما هم در فروش این محصولات با قیمت پایین به مشتری عرضه میکنیم و مزیتی که این شرکت دارد تولید محصولات در نمازهای بسیار بالاست که درخواست هر مشتری قابل تامین می باشد.

قیمت محصولات شرکت پاسارگاد سیلیس

سیلیس یکی از محصولات استراتژی در ایران می باشد که مهمترین محصولات و مواد اولیه برای خیلی از صنایع زیر بنایی کشور از جمله صنایع فولاد سازی،شیشه و بلور سازی،صنایع ریخته گری،صنایع کاشی و سرامیک،چینی و ظروف و خیلی از صنایع مهم که در کل کشور از محصولات سیلیس استفاده میکنند و قیمت سیلیس در هر یک از این صنایع متفاوت می باشد چون هر یک از این کارخانه ها نوع خاصی از این محصولات را مصرف میکنند.

 

قیمت پودر سیلیس

مهمترین کاربرد سیلیس در کشور سیلیس میکرونیزه می باشد که این محصولات بیشتر در صنایع کاشی و سرامیک و لعاب سازی مورد مصرف قرار میگیرد که در انواع مش ها ی ۵۰ ،مش ۱۰۰,مش ۱۲۰,مش۲۲۰,مش۳۲۰,مش ۴۰۰ و مش ۸۰۰ تولید می شود و این پودر های سیلیس در عیارهای مختلف ۹۸ درصد،۹۹ درصد و ۱۰۰ درصد تولید می شود که هر چه عیار بالاتر و سفید تر باشد قیمت های بالاتری دارند نسبت به نوع معمولی که تولید می شود.

 

 

قیمت سیلیس تصفیه آب

یکی از محصولات پر فروش شرکت پاسارگاد سیلیس ،سیلیس های تصفیه آب و فیلترهای شنی استخر می باشد که این محصولات در انواع سایزهای ریز ،متوسط و درشت و هر سایزی که مشتری بخواهد قابل تامین می باشد و قیمت این محصولات نسبت به کیفیت دانه های شن و بسته بندی سیلیس ها فرق میکند که مدلهای ممتاز و سوپر ممتاز آن قیمت های بالای دارند نسبت به نوع درجه یک و درجه دو محصولات و این امر تنوع محصولات را در این شرکت نشان می دهد که طبق نیاز مشتری و بودجه مشتری قابل تامین می باشد و عامل دیگر در تعیین قیمت نوع بسته بندی محصولات هست که بسته بندی کیسه های جامبو بگ ،کیسه های ۴۰ کیلیو و کیسه های ۲۵ کیلیویی قابل عرضه می باشد و شرکت پاسارگاد سیلیس کلیه محصولات با کیفیت را در انواع بسته بندی های کوچک و بزرگ را در اسرع وقت به مشتری ها عرضه می کنند.

 

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت سیلیس

قیمت سیلیس پاسارگاد به چندین عامل بستگی دارد از جمله اینکه کلوخه ها با چه عیار و خلوصی باشد و از چه معدنی و استانی تامین شود که در این کارخانه از بهترین مدلهای و چندین معدن متفاوت قابل تامین هست و عامل دیگر بستگی دارد به کیفیت خروجی بار سیلیس که انواع سوپر ممتاز،ممتاز،درجه یک،درجه دو و …در این کارخانه تولید می شود و هر چه عیار سیلیس بالاتر و شفاف تر باشد قیمت آن هم بالاتر هست نسبت به مدل‌های ضعیف تر آنها و ما توانسته ایم تنوع را در تولید افزایش دهیم که خیلی از صنایع را پوشش دهیم و ما قیمت ها را براساس کیفیت و نوع بسته بندی به بازار ارایه می کنیم.

 

قیمت سیلیس میکرونیزه

سیلیس های که در صنایع کاشی و لعاب مصرف می شود در ۳-۴ کد محصول به بازار عرضه می شود که قیمت های این محصولات نسبت به کیفیت بسیار متفاوت می باشد که یک مدل آن پودر سیلیس ممتاز هست که در صنایع لعاب سازی بعد از پخت این محصولات بسیار سفید پخت در می آیند و بسته به تولید لعاب و کاشی که دارند از کد محصولات مختلف استفاده میکنند و قیمت سیلیس میکذونیزه نسبت به کیفیت و مش تولیدی متفاوت تر هست.

 

پودر سیلیس برای چه مواردی استفاده می شود؟

پودر سیلیس به عنوان یک ساینده سبک در محصولاتی مانند خمیر دندان استفاده می شود. کاربردهای دیگر شامل پرکننده در الاستومر سیلیکونی و تنظیم ویسکوزیته در رنگ‌ها، پوشش‌ها، جوهرهای چاپ، چسب‌ها، لوازم آرایشی، درزگیرها، لوازم آرایشی، مواد غذایی، نوشیدنی‌ها و رزین‌های پلی استر غیراشباع است.

 

سیلیس در کجا استفاده می شود؟

سیلیس کاربردهای صنعتی گسترده ای دارد از جمله استفاده به عنوان یک افزودنی غذایی، به عنوان مثال، عامل ضد تشکیل، به عنوان وسیله ای برای شفاف سازی نوشیدنی ها، کنترل ویسکوزیته، به عنوان یک عامل ضد کف، اصلاح کننده خمیر، و به عنوان یک ماده کمکی در داروها و ویتامین ها.

 

آیا پودر سیلیس مضر است؟

قرار گرفتن در معرض گرد و غبار سیلیس می تواند منجر به ایجاد سرطان ریه، سیلیکوزیس (اسکار و سفت شدن غیرقابل برگشت ریه)، بیماری کلیوی و بیماری مزمن انسدادی ریه شود. تخمین زده می شود که سالانه 230 نفر در اثر مواجهه قبلی با گرد و غبار سیلیس در محل کار به سرطان ریه مبتلا می شوند.

 

آخرین قیمت جهانی سیلیس بروز شده در تاریخ 1401/05/28

 

 

لطفا جهت استعلام قیمت آنتراسیت تماس بگیرید:

۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

شرکت پاسارگاد سیلس

 

5/5 - (40 امتیاز)