سیلیس صادراتی 

شرکت پاسارگاد سیلیس، به عنوان یکی از بهترین و معروف ترین شرکت های صادر کننده ی سیلیس به خارج از کشور می باشد. سیلیس های صادراتی شرکت پاسارگاد سیلیس در انواع سایزها و انواع دانه بندی ها تولید و به فروش میرسد.

صادرات انواع سیلیس و فراورده های معدنی

کشوره های محور صادرات
صادرات محصولات به حوزه خلیج فارس صادرات سیلیس و مواد معدنی به کشور عراق صادرات سیلیس به ترکیه صادرات سیلیس به ارمنستان صادرات سیلیس و میکروسیلیس به قطر صادرات سیلیس به عمان و دبی صادرات سیلیس به ترکمنستان صادرات سیلیس به قزاقستان صادرات سیلیس به چین و افغانستان صادرات سیلیس به کشورهای اروپایی
انواع سیلیس تولیدی ما
سیلیس شیشه و بلور سازی سیلیس تصفیه اب و فیلتراسیون سیلیس مخصوص فولاد و چدن سیلیس سندبلاست و رسوب زدایی سیلیس مخصوص کاشی و سرامیک سیلیس میکرونیزه لعاب سازی سیلیس ریخته گری سیلیس بتن و افزودنی بتن میکروسیلیس بتن و مقاومت بتن انتراسیت دانه بندی تصفیه اب
محصولات ویژه پاسارگاد سیلیس
سیلیس فوق ممتاز سیلیس ممتاز و کریستالی در سایزهای متنوع سیلیس درجه ۱ سیلیس درجه۲ سیلیس میکرونیزه سیلیس پودری انتراسیت میکروسیلیس/میکروسیلیکا دولومیت خام و کلسینه اهک خام و کلسینه
صادرات سیلیس و مواد معدنی به کشور عراق
عراق کشوری که به سبب قرار داشتن در میان سه قاره اسیا، افریقا و اروپا و نیز همسایگی با کشورهایی همچون ایران و ترکیه دارای موقعیت استراتژیک می باشد، که از ابعاد مختلف بین االمللی از جمله حمل و نقل، تجارت و سیاست دارای اهمیت است. با توجه به اینکه عراق یک کشور وارد کننده است فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان ایرانی و صادرات محصولات غیر نفتی به این کشور می باشد.
صادرات سیلیس از مرزهای عراق و حوزه خلیج فارس
صادرات سیلیس شرکت پاسارگاد سیلیس از مرزهای پرویز خان، شیخ الصالح، باشماق، مهران، خسروی، شلمچه، خرمشهر و…. به کشور عراق می باشد و این شرکت به دلیل ارتباط خوب با باربری های حمل کالا توانسته بهترین و مناسب قیمت ترین ماشین ها را برای صادرات محصولات پیدا کرده و بار ایمن را به مرز برساند. شرکت پاسارگاد سیلیس قادر هست سیلیس صادراتی خود را در مرز تحویل دهد یا با استفاده از گمرگ و تشریفات صادراتی محصولات در خود کشور عراق و استان های متقاضی تحویل دهد.
صادرات میکروسیلیس
صادرات میکروسیلیس به کشورهای عراق، قطر، کویت، عمان، ترکیه، اذربایجان، ترکمنستان و حوزه خلیج فارس سهم اصلی صادرات ما است.
صادرات به ترکیه
صادرات محصولات ما به کشور ترکیه در سال گذشته بیش از حد انتظار بود و در سال جاری با برنامه و قیمتهای جدیدصادرات خواهیم داشت.
صادرات به عراق
صادرات محصولات سیلیس به کشور عراق یکی از پرفروش ترین مقاصد بازاریابی فروش فرآورده های معدنی گروه پاسارگاد سیلیس است .
دلیل ماندگاری ما در صادرات سیلیس
صادرات سیلیس شرکت پاسارگاد سیلیس از مرزهای پرویز خان، شیخ الصالح، باشماق، مهران، خسروی، شلمچه، خرمشهر و…. به کشور عراق می باشد و این شرکت به دلیل ارتباط خوب با باربری های حمل کالا توانسته بهترین و مناسب قیمت ترین ماشین ها را برای صادرات محصولات پیدا کرده و بار ایمن را به مرز برساند. شرکت پاسارگاد سیلیس قادر هست سیلیس صادراتی خود را در مرز تحویل دهد یا با استفاده از گمرگ و تشریفات صادراتی محصولات در در خود کشور عراق و استان های متقاضی تحویل دهد.
5/5 - (92 امتیاز)