»

خرید سیلیس سندبلاست

خرید سیلیس سندبلاست

خرید سیلیس سندبلاست – ماسه بلاستر چگونه کار می کند؟ تمام سمبلاست ها تقریباً بر اساس همان اصول کار می کنند: شن و ماسه سیلیس ریز آسیاب شده برای تمیز کردن و ساییدن یک سطح ، به طور معمول فلز ، از هرگونه زنگ زدگی ، رنگ یا سایر مواد سطحی ناخواسته استفاده می شود. این کار با استفاده از یک اسلحه فشار مجهز به هوا انجام می شود که برای برخورد با سطح مورد نظر با سرعت زیاد ماسه را شلیک می کند.

فرسایش شن به مرور زمان

تمام سندبلاست ها از اسلحه تحت فشار گفته شده استفاده می کنند که دارای یک بشکه سرامیکی یا پوشش داخلی است تا از فرسایش شن به مرور زمان جلوگیری کند. روند دقیق ورود شن و ماسه به تفنگ متفاوت است. همه ی کارهای سندبلاست توسط بهترین سیلیس پاسارگاد استفاده می شود و با تولید بهترین نوع سیلیس توانسته ایم یکی از تامین ککنده های اصلی در این صنعت باشیم.

انواع ماسه سیلیس

اساساً ، سه نوع ماسه شنی وجود دارد. اولین نوع از سه نوع ماسه شنی مدل تغذیه ای با نیروی جاذبه است. این مدل سه قسمت اساسی دارد: کمپرسور هوا یا مخزن هوای تحت فشار ، یک اسلحه تحت فشار با شلنگ هوا و یک قیف در بالای اسلحه. شلنگ به مخزن هوا متصل می شود و قیف از ماسه سیلیس پر می شود. هنگامی که ماشه اسلحه فشرده می شود ، دو اتفاق رخ می دهد. ابتدا هوای فشرده تا زمانی که ماشه نگه داشته شود از طریق تفنگ شلیک می کند. دوم ، یک دهانه در بالای اسلحه که قیف به آن متصل است باز می شود. هوایی که از طریق تفنگ عبور می کند و نیروی جاذبه ، شن و ماسه را از طریق تفنگ به پایین می کشد و از لوله خارج می کند. بلاسترهای فشار بیشتر توسط سازمانهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند ، زیرا استفاده از آنها نسبت به مدلهای دیگر بسیار راحت تر است اما هزینه بیشتری نیز برای استفاده دارند. آنها از یک کپسول بزرگ حاوی ماسه سیلیس تحت فشار زیاد تشکیل شده اند. این کمی شبیه به مفهوم موجود در قوطی آئروسل است.

ابزارهای سندبلاست کاری

یک تفنگ سندبلاست ، معمولاً یک مدل دو دستی ، با استفاده از یک شلنگ مخصوص که می تواند در برابر اثرات ساینده شن و ماسه مقاومت کند ، به درگاه بالای کنیستر متصل می شود. هنگامی که ماشه اسلحه کشیده می شود ، هوا و شن و ماسه به صورت یک موجود واحد خارج می شوند. این بدان معناست که پاکسازی و نگهداری عملاً وجود ندارد ، اما اشکالاتی نیز وجود دارد. از آنجا که کنیسترها کاملاً محصور شده اند ، شنهایی که آنها را شلیک می کنند قابل جمع آوری و استفاده مجدد نیست. همچنین در صورت خالی بودن قوطی کنسرو ، باید در جای دیگری جایگزین شود یا باید یک دستگاه کاملاً جدید خریداری شود ، هر دو با هزینه قابل توجهی. سیلند ماسه سیفون مدلی است که به احتمال زیاد در اختیار هر کاردستی است.

اجزاع تشکیل دهنده سندبلاست

این می تواند برای تمیز کردن و نوار کردن سطوح بزرگ استفاده شود و نسبتاً ارزان است. این متشکل از سه قسمت است. دارای یک تفنگ سندبلاست با دو شلنگ مجزا ، یکی به پایین دسته و دیگری زیر بشکه متصل است. دارای مخزن تحت فشار یا کمپرسور هوا معمولی است. همچنین دارای مخزنی از شن و ماسه شل است. این به نوعی یک سطل بزرگ یا ظرف است. شلنگ هوای تفنگ به کمپرسور متصل است ، در حالی که شیلنگ دیگر به زیر مخزن شن جداگانه متصل است. هنگامی که اسلحه شلیک می شود ، هوا برای ایجاد مکش عمل می کند ، که شن و ماسه را از مخزن بالا به سمت شلنگ می کشد و به داخل تفنگ می برد تا از لوله خارج شود. در نتیجه این سیستم ، می توان شن و ماسه ای را که از بشکه خارج می شود جمع آوری کرد و دوباره در مخزن قرار داد تا بارها و بارها دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

 

لطفا جهت استعلام قیمت آنتراسیت تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸

معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
ArabicEnglishFrenchGermanPersianPortugueseRussianSpanish
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×