»

تولید کننده سیلیس سندبلاست

تولید کننده سیلیس سندبلاست

تولید کننده سیلیس سندبلاست – در گذشته ، عملیات تمیز کردن انفجار با ماسه سیلیس انجام می شد. اصطلاح سندبلاست از همان روزها سرچشمه می گیرد. امروزه ، واضح است که قرار گرفتن در معرض سیلیس کریستالی قابل تنفس در هنگام سندبلاست می تواند یک بیماری تنفسی جدی یا حتی کشنده ایجاد کند ، به نام سیلیکوز ، زخم و سخت شدن ریه ها. اکنون در اکثر کشورها استفاده از ساینده هایی که بیش از ۱٪ سیلیس آزاد دارند ممنوع است. شن سیلیس حاوی ۹۰٪ یا بیشتر است! در حین انفجار ، ذرات شن به ذرات بسیار ریز تبدیل می شوند. این ذرات ، کوچکتر از ۵ میکرون ، استنشاق شده و در ریه جاسازی می شوند و باعث مشکلات تنفسی ، سیلیکوز ریوی (که به آن ریه ها نیز گفته می شود) و در نهایت حتی مرگ می شوند. فرض بر این است که کلاه ایمنی از انفجار محافظت کافی می کند اما این درست نیست.

رعایت نکات ایمنی

هنگام انفجار با ماسه سیلیس ، ابرهای زیادی از گرد و غبار در هوای اطراف بوجود می آیند. یک ذره گرد و غبار سیلیس کریستالی ۲ میکرونی ، در شرایط بی باد ، فقط ۱ متر در ۲۴ ساعت کاهش می یابد! این بدان معناست که ابرها و غبارها مدتها پس از اتمام سندبلاست به صورت نامرئی در هوا باقی می مانند. وقتی بلستر متوقف می شود و کلاه ایمنی را از آن جدا می کند ، مقدار زیادی غبار سیلیس در داخل کلاه ایمنی رسوب می کند. هنگامی که کلاه ایمنی را دوباره به کار می اندازد ، به جای گرفتن محافظتی که انتظار دارد ، مقدار بسیار زیادی غبار سیلیس آزاد را استشمام می کند. سیلیس تولیدی مخصوص سندبلاست در این شرکت با عیار بالا و بدون خاک تولید می شود و ما قادر به تولید سیلیس ممتاز و درجه یک مخصوص سندبلاست کاری با بهترین کیفیت می باشیم.

نکات ایمنی سندبلاست

خطرات برای افراد در مجاورت حتی بیشتر است. به کارگران دیگر در محل فکر کنید. ابرها توسط باد پخش می شوند و این افراد به هیچ وجه محافظتی ندارند. طی سالهای گذشته ، اکثر کشورها قوانینی وضع کرده اند که استفاده از شن برای انفجار را ممنوع می کند. در هلند ، سندبلاست با ماسه سیلیس از سال ۱۹۵۷ ممنوع است و ما به جای “سندبلاست” اکنون در مورد انفجار شن ، انفجار ساینده یا تمیز کردن انفجار صحبت می کنیم. جایگزین های با کیفیت بالا به طور گسترده ای در دسترس هستند: آلومینیوم سیلیکات (ذغال سنگ ذغال سنگ) ، گرانول های شیشه ، الیوین و گارنت. تمام این ساینده ها حاوی بسیار کمتر از ۱٪ سیلیس رایگان هستند که باعث می شود ساینده های مورد تایید در سراسر جهان باشند.

لطفا جهت استعلام قیمت انواع سیلیس تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸

معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×