سیلیس میکرونیزه

کاربرد سیلیس میکرونیزه

 • شیشه سازی
 • لعاب، صنایع شیمیایی
 • فرو سیلیس
 • پشم شیشه
 •  ماسه ریخته گری
 • ماسه سندبلاست
 • فیلتراسیون و دیرگدازها
 • در ريخته گری و نسوز
 • صنایع شیشه و بلور
 • فیلترهای شنی انواع استخر

میزان تاثیرگذاری محصول

  • درصد رضایتمندی مشتری98%
  • ميزان فروش سالانه12550%
  • ميزان مرغوبيت100%
   معيار سنجش محصول

توضیحات:

چطوری این محصول رو بخرم؟
خرید کلیه محصولات به جهت نرخ و نوسانات بازار نیازمند استعلام و مشاوره می باشد پس لازم است قبل از هر کار با ما تماس بگیرید. 09127336158
فروش به صورت عمده میباشد؟
بله فروش کلیه محصولات به صورت عمده ارائه می گردد
اصالت و کیفیت را تضمین می کنید؟
این گروه از ابتدا روی این شاخص اهمیت بالایی را قاعل می باشد به گونه ای که تضمین حق استرداد محصول را در صورت عدم رضایت تا 7 روز به مشتری می دهد.
به چه شهر هایی فروش دارید؟
گروه پاسارگاد سیلیس همه محصولات خود را علاوه بر شهر های ایران به کشورهای همسایه نیز صادر می کند.

سیلیس میکرونیزه چیست؟

سیلیس میکرونیزه پودر سیلیس مصنوعی، آمورف، متخلخل و اسیدی است که اندازه آن از 2 میکرون تا 20 میکرون متغیر است. محصولات سیلیکا میکرونیزه تعادل عالی و ارزش خواص را به فرمول‌ساز ارائه می‌کنند تا نیازهای عملکردی را برآورده کنند

سیلیکاژل میکرونیزه چیست؟

ژل سیلیکا، میکرونیزه شکلی از دی اکسید سیلیکون است که از سیلیکات سدیم ساخته شده است. این یک جامد دانه ای و متخلخل است که اغلب به عنوان یک ماده خشک کننده برای کنترل رطوبت و جلوگیری از فساد استفاده می شود

 

پودر سیلیس برای چه مواردی استفاده می شود؟ 

برای سیلیس میکرونیزه سیلیس فومد به عنوان یک عامل غلیظ کننده جهانی، یک غلیظ کننده در میلک شیک ها و یک عامل ضد انعقاد در غذاهای پودری عمل می کند. مانند سیلیکاژل، به عنوان یک خشک کننده عمل می کند. به دلیل خاصیت انتشار نور در لوازم آرایشی استفاده می شود. به عنوان یک ساینده سبک در محصولاتی مانند خمیر دندان استفاده می شود.
 

 

 

 

فروش میکروسیلیس

فروش میکروسیلیس شرکت پاسارگاد سیلیس به دو روش صورت می گیرد . فروش به صورت عمده توسط عموم مشتریان و فروش واسطه ای که در صورت ثبت درخواست نمایندگی با قیمت پایین تر عرضه میگردد . در هر دو صورت لازم است جهت استعلام قیمت با واحد فروش در تماس باشد.» 09127336158

 

 

سیلیس میکرونیزه چیست؟

سیلیس میکرونیزه پودر سیلیس مصنوعی، آمورف، متخلخل و اسیدی است که اندازه آن از 2 میکرون تا 20 میکرون متغیر است. این ماده به عنوان یک ماده مات و ضد انسداد برای پلاستیک ها استفاده می شود.

 


سیلیکاژل میکرونیزه چیست؟

سیلیکاژل میکرونیزه شکلی از دی اکسید سیلیکون ساخته شده از سیلیکات سدیم است. این یک جامد دانه ای و متخلخل است که اغلب به عنوان یک خشک کننده برای کنترل رطوبت و جلوگیری از فساد استفاده می شود.

 


سمی ترین شکل سیلیس کدام است؟

سیلیس کریستالی شکل سمی سیلیس استنشاقی در نظر گرفته می شود در حالی که کمتر در مورد سمیت سیلیس آمورف شناخته شده است.

 


میکرونیزه به چه معناست؟

: بسیار ریز پودر کردن. مخصوصاً: پودر شدن به ذرات به قطر چند میکرون. گرافیت میکرونیزه پنی سیلین میکرونیزه

 


کدام نوع سیلیکاژل بهتر است؟

سیلیکاژل نشان دهنده آبی حاوی کلرید کبالت است و توسط اتحادیه اروپا ممنوع شده است. از طرف دیگر، سیلیکاژل نارنجی غیر سمی است و به طور گسترده در اتحادیه اروپا استفاده می شود. در دمای اتاق بهترین عملکرد را دارد و در مواردی که کنترل بصری رطوبت ضروری است، کاربردهای مختلفی دارد.

 


سیلیکاژل چه خطراتی دارد؟

سیلیکاژل در صورت تماس با چشم یا پوست باعث تحریک و قرمزی می شود. زمانی که سیلیکاژل مایعات اطراف چشم را جذب می کند، دردناک می شود. استنشاق ژل سیلیکا خطر دیگری است. تنفس ممکن است باعث تحریک ریه، سرفه و تنگی نفس (تنگی نفس) شود.

 

 

آیا همه سیلیکاژل ها یکسان هستند؟

سیلیکاژل انواع، رنگ ها و اندازه های مختلفی دارد. سه رنگ متداول در دسترس برای سیلیکاژل عبارتند از سفید، آبی نشانگر و نارنجی نشانگر. ژل های سیلیکا نشان دهنده با نشانگرهای رطوبت پردازش می شوند که تغییر رنگ می دهند تا نشان دهند محصول اشباع شده و نیاز به بازسازی دارد.

 


آیا سیلیکاژل انواع مختلفی دارد؟

ژل های سیلیکا به سه نوع ژل معمولی، متوسط ​​و کم چگالی طبقه بندی می شوند. سیلیکاژل با چگالی منظم در یک محیط اسیدی تهیه می شود و دارای سطح بالایی است (به عنوان مثال، 750 متر مربع در گرم 1). سیلیکاژل های با چگالی متوسط ​​و کم دارای سطح کمی هستند (به ترتیب 300-350 و 100-200 m2 g-1).

 


آیا سیلیکاژل برای انسان سمی است؟

آیا ژل سیلیکا سمی است؟ سیلیکاژل غیر سمی است اما خطر خفگی برای کودکان خردسال است. با این حال، در برخی موارد نادر، تولید کنندگان ژل سیلیکا را در کلرید کبالت، یک ترکیب سمی، می پوشانند. خوردن ژل سیلیکا با پوشش کلرید کبالت احتمالاً باعث تهوع و استفراغ می شود.

 


آیا سیلیس واقعا سمی است؟

ذرات گرد و غبار سیلیس در بافت ریه به دام افتاده و باعث التهاب و زخم می شود. این ذرات همچنین توانایی ریه ها برای دریافت اکسیژن را کاهش می دهند. این وضعیت سیلیکوزیس نامیده می شود. سیلیکوزیس منجر به آسیب دائمی ریه می شود و یک بیماری پیشرونده، ناتوان کننده و گاهی کشنده است.

 


چه مقدار سیلیس زیاد است؟

از آنجا که سیلیکوز در اثر قرار گرفتن در معرض تجمعی یا مکرر با سیلیس کریستالی قابل تنفس ایجاد می شود، منطقی است که ما بخواهیم قرار گرفتن در معرض آن را تا حد امکان محدود کنیم! OSHA محدودیت قرار گرفتن در معرض شخصی (PEL) را 50 میکروگرم در هر متر مکعب هوا تعیین کرده است که میانگین آن در یک شیفت کاری 8 ساعته است.

 


آیا سیلیس برای همیشه در ریه های شما باقی می ماند؟

سیلیس کریستالی یک سرطان زا شناخته شده برای انسان است به این معنی که علت قطعی سرطان در انسان است. هنگامی که آن را در آن تنفس می کنید، می تواند به اعماق ریه های شما برود و در آنجا بماند - به طور دائمی باعث زخم شدن و آسیب به بافت ریه شود.

 

لطفا جهت استعلام قیمت سیلیس میکرونیزه تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸
معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

 

5/5 - (5 امتیاز)