کاربردسیلیس درجه1

 • جهت تصفیه آب
 • کاشی و سرامیک
 • ریخته گری
 • رنگ سازی
 • افزودنی های بتنی

میزان تاثیرگذاری محصول

  • درصد رضایتمندی مشتری98%
  • ميزان فروش سالانه12550%
  • ميزان مرغوبيت100%
   معيار سنجش محصول

توضیحات:

چطوری این محصول رو بخرم؟
خرید کلیه محصولات به جهت نرخ و نوسانات بازار نیازمند استعلام و مشاوره می باشد پس لازم است قبل از هر کار با ما تماس بگیرید. 09127336158
فروش به صورت عمده میباشد؟
بله فروش کلیه محصولات به صورت عمده ارائه می گردد
اصالت و کیفیت را تضمین می کنید؟
این گروه از ابتدا روی این شاخص اهمیت بالایی را قاعل می باشد به گونه ای که تضمین حق استرداد محصول را در صورت عدم رضایت تا 7 روز به مشتری می دهد.
به چه شهر هایی فروش دارید؟
گروه پاسارگاد سیلیس همه محصولات خود را علاوه بر شهر های ایران به کشورهای همسایه نیز صادر می کند.

کاربردسیلیس درجه1

تقریبا توزیع کنید 6-8 کیلوگرم بر متر مربع. احتیاط! آب راکد باید از قبل حذف شود پنجره ها و درها را بسته نگه دارید. گرمایش را خاموش کنید. بسته به سطح رطوبت، مرواریدهای خشک را می توان پس از تقریباً حذف کرد. 1-10 روز کنترل جذب آب: 1 کیلوگرم محصول مرطوب را در فر به مدت تقریباً خشک کنید. 4 ساعت در دمای 130-150 درجه سانتی گراد و متعاقباً وزن کنید. اگر اختلاف وزن (=جذب آب) تقریباً باشد. 360 گرم، محصول باید تعویض شود.

 

 

توصیف سیلیس درجه 1

سیلیس نام دیگری برای ترکیب شیمیایی متشکل از سیلیکون و اکسیژن با فرمول شیمیایی SiO2 یا دی اکسید سیلیکون است. انواع مختلفی از سیلیس وجود دارد. تمام اشکال سیلیس از نظر ترکیب شیمیایی یکسان هستند، اما آرایش اتمی متفاوتی دارند. ترکیبات سیلیس را می توان به دو گروه کریستالی (یا سی سیلیس) و سیلیس آمورف (سیلیکا a-سیلیکا یا سیلیس غیر کریستالی) تقسیم کرد. c-ترکیبات سیلیس دارای ساختارهایی با الگوهای تکرارشونده سیلیکون و اکسیژن هستند. a-ساختارهای شیمیایی سیلیس در مقایسه با سی سیلیس به طور تصادفی تر به هم مرتبط هستند.
 
 
تمام اشکال سیلیس جامدات بی بو هستند که از اتم های سیلیسیم و اکسیژن تشکیل شده اند. ذرات سیلیس در هوا معلق می شوند و گرد و غبار غیر قابل انفجار تشکیل می دهند. سیلیس ممکن است با سایر عناصر فلزی و اکسیدها ترکیب شود و سیلیکات را تشکیل دهد. دی اکسید سیلیکون یک اکسید سیلیکونی است که از مولکول های سه اتمی خطی تشکیل شده است که در آن یک اتم سیلیکون به دو اکسیژن پیوند کووالانسی دارد.

فروش سیلیس درجه یک1

فروش سیلیس درجه 1 شرکت پاسارگاد سیلیس به دو روش صورت می گیرد . فروش به صورت عمده توسط عموم مشتریان و فروش واسطه ای که در صورت ثبت درخواست نمایندگی با قیمت پایین تر عرضه میگردد . در هر دو صورت لازم است جهت استعلام قیمت با واحد فروش در تماس باشد.» 09127336158