کاربردسیلیس درجه1

 • جهت تصفیه آب
 • کاشی و سرامیک
 • ریخته گری
 • رنگ سازی
 • افزودنی های بتنی

میزان تاثیرگذاری محصول

  • درصد رضایتمندی مشتری98%
  • ميزان فروش سالانه12550%
  • ميزان مرغوبيت100%
   معيار سنجش محصول

توضیحات:

چطوری این محصول رو بخرم؟
خرید کلیه محصولات به جهت نرخ و نوسانات بازار نیازمند استعلام و مشاوره می باشد پس لازم است قبل از هر کار با ما تماس بگیرید. 09127336158
فروش به صورت عمده میباشد؟
بله فروش کلیه محصولات به صورت عمده ارائه می گردد
اصالت و کیفیت را تضمین می کنید؟
این گروه از ابتدا روی این شاخص اهمیت بالایی را قاعل می باشد به گونه ای که تضمین حق استرداد محصول را در صورت عدم رضایت تا 7 روز به مشتری می دهد.
به چه شهر هایی فروش دارید؟
گروه پاسارگاد سیلیس همه محصولات خود را علاوه بر شهر های ایران به کشورهای همسایه نیز صادر می کند.

کاربردسیلیس درجه1

تقریبا توزیع کنید 6-8 کیلوگرم بر متر مربع. احتیاط! آب راکد باید از قبل حذف شود پنجره ها و درها را بسته نگه دارید. گرمایش را خاموش کنید. بسته به سطح رطوبت، مرواریدهای خشک را می توان پس از تقریباً حذف کرد. 1-10 روز کنترل جذب آب: 1 کیلوگرم محصول مرطوب را در فر به مدت تقریباً خشک کنید. 4 ساعت در دمای 130-150 درجه سانتی گراد و متعاقباً وزن کنید. اگر اختلاف وزن (=جذب آب) تقریباً باشد. 360 گرم، محصول باید تعویض شود.

 

 

توصیف سیلیس درجه 1

سیلیس نام دیگری برای ترکیب شیمیایی متشکل از سیلیکون و اکسیژن با فرمول شیمیایی SiO2 یا دی اکسید سیلیکون است. انواع مختلفی از سیلیس وجود دارد. تمام اشکال سیلیس از نظر ترکیب شیمیایی یکسان هستند، اما آرایش اتمی متفاوتی دارند. ترکیبات سیلیس را می توان به دو گروه کریستالی (یا سی سیلیس) و سیلیس آمورف (سیلیکا a-سیلیکا یا سیلیس غیر کریستالی) تقسیم کرد. c-ترکیبات سیلیس دارای ساختارهایی با الگوهای تکرارشونده سیلیکون و اکسیژن هستند. a-ساختارهای شیمیایی سیلیس در مقایسه با سی سیلیس به طور تصادفی تر به هم مرتبط هستند.
 
 
تمام اشکال سیلیس جامدات بی بو هستند که از اتم های سیلیسیم و اکسیژن تشکیل شده اند. ذرات سیلیس در هوا معلق می شوند و گرد و غبار غیر قابل انفجار تشکیل می دهند. سیلیس ممکن است با سایر عناصر فلزی و اکسیدها ترکیب شود و سیلیکات را تشکیل دهد. دی اکسید سیلیکون یک اکسید سیلیکونی است که از مولکول های سه اتمی خطی تشکیل شده است که در آن یک اتم سیلیکون به دو اکسیژن پیوند کووالانسی دارد.

سیلیس برای چه مواردی استفاده می شود؟

سیلیس کریستالی یک ماده معدنی معمولی است که در پوسته زمین یافت می شود. موادی مانند ماسه، سنگ، بتن و ملات حاوی سیلیس کریستالی هستند. همچنین برای ساخت محصولاتی مانند شیشه، سفال، سرامیک، آجر و سنگ مصنوعی استفاده می شود.

 

سیلیس طبیعی چیست؟

دی اکسید سیلیکون (SiO2)، همچنین به عنوان سیلیس شناخته می شود، یک ترکیب طبیعی است که از دو مورد از فراوان ترین مواد زمین ساخته شده است: سیلیکون (Si) و اکسیژن (O2). دی اکسید سیلیکون اغلب به شکل کوارتز شناخته می شود. به طور طبیعی در آب، گیاهان، حیوانات و زمین یافت می شود. پوسته زمین 59 درصد سیلیس است.

سیلیس کجا یافت می شود؟

یک ماده طبیعی فراوان، سیلیس کریستالی در سنگ، خاک و ماسه یافت می شود. همچنین در بتن، آجر، ملات و سایر مصالح ساختمانی یافت می شود. سیلیس کریستالی به اشکال مختلفی وجود دارد که کوارتز رایج ترین آن است.

چند نوع سیلیس وجود دارد؟

اشکال مختلف سیلیس کریستالی عبارتند از: α-کوارتز، β-کوارتز، α-تریدیمیت، بتا-تریدیمیت، α-کریستوبالیت، بتا-کریستوبالیت، کیاتیت، کوزیت، استیشوویت و موگانیت (NIOSH, 2002).سیلیس درجه - سیلیس درجه 2 - سیلیس ممتاز - سیلیس تصفیه آب - سیلیس چمن مصنوعی - سیلیس میکرونیزه - سیلیس پودری و ده ها نوع دیگر..

سیلیس چه نوع ماده ای است؟

سیلیس ترکیبی از سیلیکون و اکسیژن است. پوسته بیرونی زمین حاوی 59 درصد از این ماده است. این سنگ دارای سه شکل اصلی سنگ است که عبارتند از کوارتز، تری دیمیت و کریستوبالیت. سیلیس که معمولا به شکل کوارتز شناخته می شود، شکل دی اکسیدی سیلیکون، SiO2 است.

 

سیلیس یا کلاژن کدام بهتر است؟

در حالی که کلاژن چارچوبی را برای استخوان‌های ما فراهم می‌کند، سیلیس این پیوندها را تقویت می‌کند و باعث تحرک بیشتر آن‌ها می‌شود. سیلیس هم برای ساختن و سپس جذب کلاژن مورد نیاز است و به چسباندن کلاژن به یکدیگر کمک می کند. در اصطلاح هزاره، سیلیس دختر تبلیغاتی کلاژن است.

 

آیا همه بسته های سیلیکا یکسان هستند؟

شما می توانید در یک نگاه متوجه شوید که آیا به ژل یا بسته های جدید نیاز دارید یا خیر. با این حال، یک نکته سریع و مهم، همه نشان دهنده سیلیکاژل یکسان نیستند. برخی از فروشندگان با افزودن کلرید کبالت (II) به محصول، رنگ ژل های خود را تغییر می دهند.

 

از کجا می توانم سیلیکون خالص تهیه کنم؟

سیلیکون خالص آنقدر واکنش پذیر است که در طبیعت یافت نمی شود، اما عملاً در همه سنگ ها و همچنین در ماسه، رس و خاک یافت می شود که یا با اکسیژن به عنوان سیلیس (SiO2، دی اکسید سیلیکون) یا با اکسیژن و سایر عناصر (مثلاً. آلومینیوم، منیزیم، کلسیم، سدیم، پتاسیم یا آهن) به عنوان سیلیکات.

 

فروش سیلیس درجه یک1

فروش سیلیس درجه 1 شرکت پاسارگاد سیلیس به دو روش صورت می گیرد . فروش به صورت عمده توسط عموم مشتریان و فروش واسطه ای که در صورت ثبت درخواست نمایندگی با قیمت پایین تر عرضه میگردد . در هر دو صورت لازم است جهت استعلام قیمت با واحد فروش در تماس باشد.» 09127336158

 
لطفا جهت استعلام قیمت سیلیس درجه یک تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸
معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی
5/5 - (3 امتیاز)