آنتراسیت همدان

 • مورد استفاده در تصفیه آبهای صنعتی
 • مورد استفاده در استخرهای شنا
 • مورد استفاده در فیلترهای شنی
 • مورد استفاده درسوختهای لوکوموتیو
 • مورد استفاده در سوختهای آهنگری
 • و...

میزان تاثیرگذاری محصول

  • درصد رضایتمندی مشتری98%
  • ميزان فروش سالانه12550%
  • ميزان مرغوبيت100%
   معيار سنجش محصول

توضیحات:

چطوری این محصول رو بخرم؟
خرید کلیه محصولات به جهت نرخ و نوسانات بازار نیازمند استعلام و مشاوره می باشد پس لازم است قبل از هر کار با ما تماس بگیرید. 09127336158
فروش به صورت عمده میباشد؟
بله فروش کلیه محصولات به صورت عمده ارائه می گردد
اصالت و کیفیت را تضمین می کنید؟
این گروه از ابتدا روی این شاخص اهمیت بالایی را قاعل می باشد به گونه ای که تضمین حق استرداد محصول را در صورت عدم رضایت تا 7 روز به مشتری می دهد.
به چه شهر هایی فروش دارید؟
گروه پاسارگاد سیلیس همه محصولات خود را علاوه بر شهر های ایران به کشورهای همسایه نیز صادر می کند.

آنتراسیت چیست

آنتراسیت که با نام‌های زغال سنگ سخت و زغال سنگ سیاه نیز شناخته می‌شود، گونه‌ای سخت و فشرده از زغال‌سنگ است که درخشندگی زیرفلزی دارد. دارای بالاترین میزان کربن، کمترین ناخالصی و بالاترین چگالی انرژی در بین انواع زغال سنگ است و بالاترین رتبه زغال سنگ را دارد.

مشخصه های مولکولی آنتراسیت

آنتراسیت دگرگون‌شده‌ترین نوع زغال‌سنگ است (اما همچنان نشان‌دهنده دگرگونی درجه پایین است)، [a] که در آن محتوای کربن بین ۸۶ تا ۹۷ درصد است. این اصطلاح به آن دسته از انواع زغال سنگ اطلاق می شود که وقتی در زیر نقطه اشتعال خود گرم می شوند، بخارهای قیری یا دیگر هیدروکربن تولید نمی کنند. آنتراسیت به سختی مشتعل می شود و با شعله ای کوتاه، آبی و بدون دود می سوزد.

کاربردهای مهم آنتراسیت

آنتراسیت به درجه استاندارد طبقه بندی می شود که عمدتاً در تولید برق استفاده می شود، [متضاد] و با عیار بالا (HG) و درجه فوق العاده بالا (UHG) که کاربرد اصلی آن در بخش متالورژی است. آنتراسیت حدود 1٪ از ذخایر زغال سنگ جهان را تشکیل می دهد،  و تنها در چند کشور در سراسر جهان استخراج می شود.

مشخصه های طبیعی آنتراسیت

آنتراسیت از نظر ظاهری شبیه جت معدنی است و گاهی اوقات به عنوان تقلید جت استفاده می شود. آنتراسیت با سختی بیشتر (2.75-3 در مقیاس Mohs)،  چگالی نسبی بالاتر آن 1.3-1.4، و درخشندگی که اغلب نیمه فلزی با انعکاس سبز ملایم است، با زغال سنگ قیری معمولی متفاوت است. حاوی درصد بالایی از کربن ثابت و درصد کمی از مواد فرار است. همچنین عاری از بریدگی های نرم یا فیبری است و هنگام مالش انگشتان را کثیف نمی کند. آنتراسیت تبدیل زغال سنگ قیر به آنتراسیت است.

تاثیر آنتراسیت برمحیط و اکوسیستم

میزان رطوبت آنتراسیت تازه استخراج شده عموماً کمتر از 15 درصد است. محتوای گرمایی آنتراسیت از 26 تا 33 مگا ژول بر کیلوگرم (22 تا 28 میلیون Btu/تن کوتاه) بر اساس مرطوب و بدون مواد معدنی متغیر است. محتوای حرارتی زغال سنگ آنتراسیت مصرف شده در ایالات متحده به طور متوسط ​​29 MJ/kg (25 میلیون Btu/ton) بر اساس دریافت شده (یعنی حاوی رطوبت ذاتی و مواد معدنی) است.

تاریخچه زباله های آنتراسیت

از دهه 1980، زباله های آنتراسیت یا زباله های معدن برای تولید برق زغال سنگ به شکل بازیافت مورد استفاده قرار گرفته است. رویه ای که به عنوان احیاء شناخته می شود، برای قوانینی که مالکان معادن را ملزم می کند زمین ها را به شرایط اولیه خود بازگردانند، به کار گرفته می شود.

واکنشهای شیمیایی آنتراسیت

از نظر شیمیایی، آنتراسیت را می توان به عنوان مرحله انتقال بین زغال سنگ قیر معمولی و گرافیت در نظر گرفت که با حذف کم و بیش کامل ترکیبات فرار اولی تولید می شود و به وفور در مناطقی یافت می شود که تحت تنش ها و فشارهای قابل توجهی قرار گرفته اند. مانند کناره های رشته کوه های بزرگ.آنتراسیت با سنگ‌های رسوبی به شدت تغییر شکل یافته مرتبط است که تحت فشارها و دماهای بالاتر (اما شرایط دگرگونی کوتاه‌تر) قرار گرفته‌اند، همانطور که زغال‌سنگ قیری معمولاً با سنگ‌های رسوبی با تغییر شکل کمتر یا مسطح همراه است.

ساختار آنتراسیت

از نظر ساختاری، آنتراسیت با ایجاد صفحات و شکاف‌های تقسیم‌بندی ثانویه تغییراتی را نشان می‌دهد به طوری که خطوط لایه‌بندی اصلی همیشه به راحتی دیده نمی‌شوند. هدایت حرارتی نیز بالاتر است. یک توده آنتراسیت وقتی در دست گرم نگه داشته می شود، نسبت به یک توده زغال سنگ قیر مشابه در همان دما، به طرز محسوسی سردتر است.آنتراسیت سابقه استفاده در کوره های بلند برای ذوب آهن دارد. با این حال، فاقد فضای منافذ کک متالورژیکی بود، که در نهایت جایگزین آنتراسیت شد.

از آنتراسیت در تصفیه آب چه استفاده می شود؟

محیط آنتراسیت یک محیط تصفیه است که عمدتاً برای تصفیه آب و تصفیه فاضلاب استفاده می شود. مزایایی مانند نرخ جریان سرویس بالاتر، کارکرد طولانی‌تر فیلتر، کاهش نرخ شستشوی معکوس، کاهش افت هد در مقایسه با بسترهای فیلتر تک مدیا و به طور کلی افزایش طول عمر بستر فیلتر دارد.

فروش آنتراسیت

فروش آنتراسیت شرکت پاسارگاد سیلیس به دو روش صورت می گیرد . فروش به صورت عمده توسط عموم مشتریان و فروش واسطه ای که در صورت ثبت درخواست نمایندگی با قیمت پایین تر عرضه میگردد . در هر دو صورت لازم است جهت استعلام قیمت با واحد فروش در تماس باشد.» 09127336158

مشخصه های ویژه آنتراسیت

 • ● شکل ذرات اجازه می دهد تا ذرات معلق در عمق بستر فیلتر حفظ شوند.
 • ● فیلترهای مخلوط را به خوبی تکمیل می کند، به ویژه رسانه های فیلتر شنی سبز و منگنز
 • ● سرعت جریان بالاتر را در مقایسه با ماسه فراهم می کند
 • ● افت فشار کمتر در مقایسه با ماسه
 • ● سرعت شستشوی معکوس سریعتر در مقایسه با شن و ماسه
 • ● مقاومت بالا در برابر انواع مواد شیمیایی
 • ● قدرت فیزیکی بیشتر برای استفاده در تصفیه آب صنعتی.
 • ● از انسداد فیلتراسیون ناشی از Synedra، Microcystin و غیره جلوگیری می کند.
 • ● جلوگیری از تشکیل گوی دیوانه در سطح لایه ماسه.
 • ● می تواند به راحتی از فیلتر یک رسانه به فیلتر رسانه دوگانه (شنی) تبدیل شود
 • ● یک حامل ایده آل برای درمان بیوفیلم

استخراج و مش بندی آنتراسیت

آنتراسیت توسط چیزی که معمولاً به عنوان شکن از آن یاد می شود به اندازه های مختلف پردازش می شود. زغال سنگ بزرگ از معدن خارج می شود و با رول های دندانه دار از میان شکن ها عبور می کند تا توده ها به قطعات کوچکتر کاهش یابد. قطعات کوچکتر توسط سیستمی از غربال های مدرج که به ترتیب نزولی قرار می گیرند به اندازه های مختلف جدا می شوند.سایز بندی برای انواع اجاق ها و کوره ها ضروری است.

منبع: https://en.wikipedia.org/wiki/Anthracite » ویکی پدیا

 

لطفا جهت استعلام قیمت آنتراسیت تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸
معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

 

5/5 - (4 امتیاز)