کاربرد آنتراسیت فیلترشنی

کاربرد آنتراسیت فیلترشنی

کاربرد انتراسیت فیلترشنی – محیط آنتراسیت یک محیط فیلتراسیون است که عمدتا برای تصفیه آب و تصفیه فاضلاب استفاده می شود. این مزایایی مانند نرخ جریان بالاتر سرویس ، طولانی تر شدن فیلتر ، کاهش میزان شستشوی معکوس ، کاهش افت سر در مقایسه با تخت های فیلتر یک رسانه ای دارد و به طور کلی باعث افزایش طول عمر بسترهای فیلتر می شود.

کاربرد آنتراسیت فیلترشنیآنتراسیت چیست؟

آنتراسیت نوعی زغال سنگ است و ذغال سنگی است که دارای بیشترین مقدار کربن است و بیش از ۹۵ درصد وزن دارد. مانند بسیاری از مواد معدنی ، آنتراسیت طی میلیون ها سال از لایه های گیاهی رسوب یافته ، همراه با فشار و دما تشکیل می شود. از بین تمام مواد کربنی ، این ماده معدنی سیاه و سفید و براق سخت ترین آنها است. انتراسیت مورد استفاده برای فیلتراسیون آب که مدت زیادی در برنامه های تصفیه آب استفاده می شود ، معمولاً به طور خاص از معادن عمیق تر انتخاب می شود ، جایی که به دلیل فشارهای بیشتر ، مقدار کربن به طور معمول حتی بیشتر است.

 

چرا از آنتراسیت به عنوان فیلتر آب متوسط ​​استفاده می شود؟

به زبان ساده ، فیلتر فیلترها موادی هستند که عبور آب خام تصفیه نشده از آنها را تسهیل می کنند ، در حالی که هر ماده ذره ای ناخالصی را در خود نگه می دارند ، اجازه می دهد آب تمیزتر از آن عبور کند. هر محیط فیلتر دارای ویژگی های خاصی مانند اندازه ، وزن ، فعال یا غیر فعال بودن ، جاذبه و غیره است. همه این ویژگی ها باعث عملکرد متفاوت عملکرد در برخی از کارهای تصفیه می شوند – اغلب برای ایجاد قوی ترین سیستم یا یک سیستم با قیمت پایین تر ، سازش بین آنها انجام می شود. تحمل گسترده آنتراسیت در برابر آلاینده ها و سهولت شکل گیری آن در یک محصول با درجه تصفیه ، آن را به یک انتخاب محبوب تبدیل کرده است. برای آب آشامیدنی ، تصفیه فاضلاب و آب برای مصارف صنعتی ، آنتراسیت دارای خصوصیات ایده آل برای تصفیه و شفاف سازی این نوع آب است – خصوصاً در صورت استفاده در ترکیب با سایر فیلترهای شنی ، یا به عنوان جزئی از سیستم فیلتراسیون دو یا چند رسانه ای. به دلیل خواص ایده آل ، فراگیر بودن نسبی و سهولت استفاده ، آنتراسیت به عنوان محیط فیلتر آب یکی از پرمصرف ترین ها در سراسر جهان است.

مزیت آنتراست پاسارگاد سیلیس

مزایای محیط فیلتر فیلتر آنتراسیت در اینجا خلاصه ای از مزایای استفاده از آنتراسیت به عنوان یک فیلتر فیلتر آب آورده شده است می شود ذرات معلق در عمق بستر فیلتر حفظ شوند و این فیلترهای مخلوط ، به ویژه رسانه های فیلتر شن سبز و منگنز را به خوبی تکمیل می کند امکان سرعت جریان بالاتر در مقایسه با شن و ماسه را فراهم می کند. افت فشار کوچکتر نسبت به شن و ماسه سرعت شستشوی سریعتر در مقایسه با شن و ماسه مقاومت بالا در برابر انواع مواد شیمیایی قدرت بدنی بیشتر برای استفاده در تصفیه آب صنعتی از انسداد فیلتراسیون به دلیل ز فیلتراسیون تک رسانه به فیلتراسیون دو رسانه (ماسه) تبدیل شود.

خصوصیات فیزیکی آنتراسیت

  • رنگ سیاه
  • تراکم فله خشک ۸۰۰ کیلوگرم در متر مکعب
  • وزن مخصوص ۱٫۶+ .۰۵ g / cm3
  • اندازه موثر ۱٫۲ – ۲٫۴ میلی متر
  • ضریب یکنواختی ۱٫۵ – ۱٫۷
  • شاخص پیوند ۲۰ – ۲۲

لطفا جهت استعلام قیمت آنتراسیت تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸

معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
ArabicEnglishFrenchGermanPersianPortugueseRussianSpanish
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×