پاسارگاد سیلیس همدان

پاسارگاد سیلیس همدان – شرکت پاسارگاد سیلیس بزرگترین و قدیمیترین تولیدکننده انواع سیلیس در ایران خرید معادن سیلیس مرغوب در سراسر کشور با توجیح خلوص محصولات مرغوب با قیمت مناسب یکی دیگر از خدمات پاسارگاد سیلیس است. فروش سیلیس ممتاز پاسارگاد،فروش سیلیس تصفیه آب پاسارگاد،فروش سیلیس درجه ۱ و ۲ پاسارگاد، و فروش انواع سیلیس داخل و خارج از کشور پاسارگاد سیلیس بیشترین سهم تولیدات خود را به صادرات به کشورهای مرزی آسیا و اروپا تخصیص داده است.

سیلیس تصفیه آب و فیلتر شنی

برای تصفیه آب مطلوب لازم است از فیلتراسیون بهینه و مرغوب بهره برد.استفاده از سیلیس تصفیه آب مرغوب یکی از مهم ترین شاخص های با اهمیت است که باید به آن توجه ویژه ای داشت . تولیدات شرکت پاسارگاد سیلیس در ایران بهترین نوع موجود در بازار است.شاید دغ دغه بعدی بعد از کیفیت و مرغوبیت انواع سیلیس بخصوص سیلیس تصفیه آب ، سیلیس فیلتر شنی و آنتراسیت قیمت سیلیس است که بعد از تجربه اولین خریدهمین محصول از ما به مورد پی خواهید برد. سیلیس تصفیه آب شرکت پاسارگاد سیلیس مرغوبترین نوع سیلیس را ارائه می دهد.

 

محصولات پرفروش پاسارگاد سیلیس

سیلیس تصفیه آب و فیلتر شنی ، آنتراسیت  تصفیه آب،سیلیس ممتاز، سیلیس میکرونیزه و پودری ، سیلیس درجه ۱ و ۲ ،سیلیس شیشه ای ،میکروسیلیس ، سیلیس بتن

  • سیلیس سندبلاست
  • سیلیس میکرونیزه
  • آنتراسیت و کربن اکتیو
  • سیلیس تصفیه آب
  • سیلیس و میکروسیلیس بتن
  • سیلیس کاشی و سرامیک
  • سیلیس شیشه و بلور
  • سیلیس شیشه ای استخر

 

خرید معدن سیلیس

شرکت پاسارگاد سیلیس بهترین خریدار معدن سیلیس در کل کشور می باشد . واین شرکت خریدار کلوخه سیلیس با عیار های مختلف و کیفیت متفاوت و مشاوره درزمینه اکتشاف و بهره برداری معدن سلیس می باشد.

تولید کننده برتر سیلیس

پاسارگاد سیلیس تولید کننده برتر انواع سیلیس در سالهای اخیر بشمار می رود و مفتخر است به تولید،صادرات وفروش انواع سیلیس در غرب کشور بخصوص شهر همدان و توانسته سهم عظیمی در اشتغال کشور داشته باشد.

 

قیمت سیلیس

قیمت محصولات پاسارگاد سیلیس بسته به کیفیت ،مقدار ،بسته بندی و عیار محصول متفاوت می باشد و با توجه به نوسانات هزینه تولید قیمتها متغیر می باشد . جهت استعلام و خرید محصولات با شرکت در تماس باشد. ۰۸۱۳۲۳۱۴۶۲۲    ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸

کاربردهای سیلیس در صنایع

 

کاربردهای سیلیس و فرآورده های معدنی در صنایع مختلف متفاوت اند.صنایعی نظیر ، شیشه و کریستال ، صنعت کاشی و سرامیک ، صنایع چینی و ظروف سرامیک،صنایع چسب و رنگ،صنایع فیلتراسیون تصفیه آب، صنایع بتن، صنایع رنگ سازی ، صنایع لعاب سازی و صنایع مختلفی که از این عنصر باارزش بهره میبرند.

 

فیلتر شنی تصفیه آب

سیلیس فیلترشنی تصفیه آب جهت تصفیه آب استخرهای شنا،تصفیه خانه های صنعتی،تصفیه خانه های دولتی،پارک های آبی با درجه بندی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد

لعاب و چینی سازی

یکی از کاربردهای سیلیس میکرونیزه در صنایع کاشی و سرامیک و لعابسازی می باشد که سیلیس مورد نظر دارای خلوص بالا و کیفیت مطلوبی می باشد.

بتن و کفپوشهای بتنی

سیلیس دانه بندی مخصوص گروت و افزایش مقاومت بتن . پودر سیلیس مخصوص چسب های کاشی و چسب های صنعتی . میکروسیلیس جهت افزایش مقاومت و دوام بتن.

سندبلاست

سیلیس سند بلاست در صنایعی زنگ زدایی و رسوب زدایی فلزات و سازه های فلزی واسکلت ساختمانهای زنگ زده و کشتی های فرسوده و…مورد استفاده قرار می گیرد

کارخانه تولیدسیلیس

کارخانه پاسارگاد در موقعیتی مناسب در میان معادن متعدد انواع سیلیس قرار گرفته و دارای چندین خط تولید دانه بندی و میکرونیزه با ظرفیت تولید بالا و کیفیت بالای سیلیس قادر به همکاری با تولید کنندگان داخلی ،تجار،و صادرکنندگان می باشد وهمچنین با توجه به موقعیت سیلیس ازندریان و ملایر این معادن در سراسر کشور زبانزد است.

مزیت رقابتی محصولات پاسارگاد سیلیس

پاسارگاد سیلیس از مرحله استخراج معادن تا تولید محصولاتش با استفاده از ماشین آلات مکانیزه فرآیند تولید و بسته بندی را در دستور کار خود قرار می دهند و همین امر درنهایت فروشی با کیفیت و با رضایمتندی کامل مشتریان به همراه دارد.و ما مفتخریم به رضایتمندی کامل مشتریان درطی این چند سال فعالیت هستیم.

مطالب پاسارگاد سیلیس

سیلس پودری ، سیلیس میکرونیزه ، سیلیس ممتاز ، میکروسیلیس بتن ، سیلیس استخری ، سیلیس فیلتر شنی ،آنتراسیت تصفیه آب ، سیلیس سندبلاست ، سیلیس بتن ، سیلیس چسب کاشی ، سیلیس سنگ مصنوعی ، سیلیس لعاب

 

پودر سیلیس برای چه مواردی استفاده می شود؟

  برای پودر سیلیس به عنوان یک ساینده سبک در محصولاتی مانند خمیر دندان استفاده می شود. کاربردهای دیگر شامل پرکننده در الاستومر سیلیکونی و تنظیم ویسکوزیته در رنگ‌ها، پوشش‌ها، جوهرهای چاپ، چسب‌ها، لوازم آرایشی، درزگیرها، لوازم بهداشتی، مواد غذایی، نوشیدنی‌ها و رزین‌های پلی استر غیراشباع است.

 

پودر سیلیس از چه چیزی ساخته شده است؟

سیلیس (کوارتز): سیلیس، SiO2، یک ترکیب شیمیایی است که از یک اتم سیلیکون و دو اتم اکسیژن تشکیل شده است. به طور طبیعی در چندین شکل کریستالی ظاهر می شود که یکی از آنها کوارتز است. دی اکسید سیلیکون، که معمولا به عنوان سیلیس (و/یا کوارتز) شناخته می شود، یک عنصر رایج در پوسته زمین است.

 

دو نوع باارزش سیلیس چیست؟

دو شکل سیلیس وجود دارد – کریستالی و غیر کریستالی. سیلیس کریستالی نگرانی بزرگتری برای سلامت ریه های ما است. رایج ترین شکل سیلیس کریستالی کوارتز است که در ماسه، شن، خاک رس، گرانیت، خاک دیاتومه و بسیاری از اشکال دیگر سنگ یافت می شود.

 

لطفا جهت استعلام قیمت آنتراسیت تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸

معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

شرکت پاسارگاد سیلس

 

5/5 - (95 امتیاز)