پاسارگاد سیلیس

قیمت سیلیس

ما با بهترین قیمت در بازار حضور داریم

پاسارگاد سیلیس یک شرکت ایرانی است ودر حال حاضر جهانی شده و علیرغم کیفیت مرغوبیت محصولات همیشه روی کمترین و ارزانترین قیمت بازار باور داشته و همچنین باور دارد و یکی از اعضای شاخص راسل ۲۰۰۰ است. این شرکت تولید کننده پیشرو سیلیس تجاری است که در طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی و در صنعت نفت و گاز استفاده می شود. در طول سابقه ۲۰ ساله خود ، سیلیکا همدان،ملایر دارای صلاحیت های اصلی در معدن ، پردازش ، تدارکات و علم مواد است که به آن امکان می دهد بیش از ۴۰۰ نوع محصول متنوع را در بازارهای نهایی متعدد خود به مشتریان تولید و به صورت مقرون به صرفه تحویل دهد. و ما به جهت در اختیار داشتم معادن غنی بهترین قیمت را ارائه می دهیم.

استعلام قیمت سیلیس

جهت استعلام بروزترین لیست قیمت انواع سیلیس و مواد اولیه معدنی لازم است ابتدا با توجه به پلهای ارتباطی ما با ما در تماس باشید و با کارشناسان ما مقدار و نوع محصول مورد نظر خود را اعلام و مشاوره دریافت نمائید. بدیهی است به جهت نوسانان روز قیمت ارز هر روزه قیمتها بروز میشود حال می تواند این قیمت کاهشی باشد یا افزایشی. مهم این است که پاسارگاد سیلیس بهترین قیمت را ارائه می دهد.

آدرس:جاده همدان ملایر،ازندریان
08132314622
09127336158

بر اساس مطالعات زمین شناسی همدان و توابع نظیر ملایر و ازندریان بهترین و مرغوبترین معادن سیلیس را در اختیار دارد . و خوشبختانه بهترین شرکتهای تولید کننده عملیات استخراج و تولید انواع سیلیس را بر عهده دارند که برترین انها را میتوان پاسارگاد سیلیس نام برد.

قیمت سیلیس در گروه صنعتی پاسارگاد سیلیس

قیمت سیلیس یکی از پارامترهای مهم در رضایتمندی مشتری می باشد که ما توانستیم بهترین قیمت ها را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه کنیم.قیمت سیلیس های تولید ی شرکت پاسارگاد به چندین عامل بستگی دارد که مشتری با چه تناژی و چه نوع کیفیتی محصول را خریداری کند که هر چه عیار سیلیس و آنالیز محصولات بالا باشد قیمت آن هم نسبت به محصولات عیار پایین بالاتر می باشد و هر چه سفارش مشتری بیشتر باشد قیمت محصول با درصد تخفیف بالایی عرضه می شود و ما توانستیم با تولید محصولات متنوع و کیفیت بالا قیمت ها را منطقی و بسیار پایین به بازار عرضه کنیم و عامل دیگری که در قیمت تاثیر گذار هست نوع بسته بندی محصولات می باشد که بسته بندی کیسه جامبو و کیسه 40 کیلیویی قیمت بالاتری دارد نسبت به نوع فله آن که ما قادر به عرضه محصولات در انواع بسته بندی ها می باشیم.

فروش آنتراسیت
فهرست
ArabicEnglishFrenchGermanPersianPortugueseRussianSpanish
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×