فروش آنتراسیت

فروش آنتراسیت

انواع آنتراسیت

شرکت پاسارگاد سیلیس یکی از بهترین و قدیمی‌ترین تولید کننده های زغال آنتراسیت با عیارهای مختلف و درصد کربن های متفاوت برای مصارف در صنایع تصفیه آب و فیلتراسیون می باشد که این شرکت قادر هست انواع آنتراسیت ها را با کیفیت های مختلف و تنوع در دانه بندی های متفاوت طبق نیاز مشتری تولید و عرضه کند.

مکانیزم آنتراسیت

فروش آنتراسیت – آنتراسیت ، که زغال سنگ سخت نیز نامیده می شود ، دگرگون شده ترین شکل زغال سنگ موجود است.که حاوی کربن ثابت بالایی است (۸۶ درصد یا بیشتر به صورت خشک و بدون خاکستر) نسبت به انواع دیگر زغال سنگ و کمترین مقدار مواد فرار (۱۴ درصد یا کمتر به صورت خشک و بدون خاکستر) ، و دارای ارزش گرمایی نزدیک به ۳۵ مگا ژول در کیلوگرم (تقریباً ۱۵۰۰۰ واحد حرارتی بریتانیایی در هر پوند) ، که تفاوت چندانی با مقادیر گرمایی بیشتر زغال سنگ قیر ندارد. آنتراسیت کمترین مقدار زغال سنگ است. این نوع آنتراسیت و همچنین انواع دیگر در همدان یافت می شود و بیشتر از ۶۵% درصد از کل ذخایر زغال سنگ در این کشور را تشکیل می دهد. مقادیر کمتری از آنتراسیت در آفریقای جنوبی ، استرالیا ، شرق اوکراین ، غرب کانادا ، چین و سایر کشورها وجود دارد.

فروش آنتراسیت
فروش آنتراسیت

ماهیت خاصیتی آنتراسیت

رنگ آنتراسیت ها سیاه تا خاکستری فولادی هستند و درخشش درخشان تقریباً فلزی دارند. می توان آنها را جلا داد و برای اهداف تزئینی استفاده کرد. سخت و شکننده ، آنتراسیت ها با شکستگی مخروطی به قطعات تیز می شکنند. برخلاف بسیاری از ذغال های قیری ، لمس آنها تمیز و صاف به نظر می رسد. اگرچه شعله ور شدن آنتراسیت ها دشوار است ، اما با شعله آبی کم رنگ می سوزند و برای حفظ احتراق به توجه کمی نیاز دارند. در گذشته از آنها برای گرمایش خانگی استفاده می شد زیرا گرد و غبار کمی در حین کار ایجاد می کنند ، به آرامی می سوزند و دود نسبتاً کمی از خود منتشر می کنند. آنتراسیت به دلیل فراوانی محدود و هزینه نسبتاً بالا و در دسترس بودن سایر منابع انرژی (به عنوان مثال گاز طبیعی و برق) برای گرمایش امروزه به ندرت برای این منظور استفاده می شود

آنتراسیت ممتاز

آنتراسیت ممتاز دارای بیشترین درصد کربن می باشد که حدودا ۸۵ درصد دارای خلوص کربن هست که درصد گوگرد و خاکستر این محصول بسیار پایین می باشد که در ۵ نوع دانه بندی های مختلف تولید میشود و بیشترین مصرف این محصول در صنایع تصفیه آب و فیلتر های کربنی می باشد.

فروش آنتراسیت

پروژه های تامین مواد اولیه انتراسیت شرکت پاسارگاد سیلیس

شرکت فولاد مبارکه اصفهان75%

75%

شرکت فولاد خوزستان85%

85%

مجتمع فولاد خراسان59%

59%

تصفیه خانه بزرگ اهواز92%

92%

تصفیه خانه آب تبریز78%

78%

تصفیه خانه روستایی و شهری کل کشور93%

93%

شرکت فولاد بناب67%

67%

شرکت فولاد اکسین خوزستان77%

77%

شرکت فولاد آناهیتا گیلان87%

87%

تصفیه خانه آب منطقه ای خوزستان81%

81%

تصفیه خانه بزرگ تهران66%

66%

تصفیه خانه بزرگ شیراز59%

59%

ارسال به تمام نقاط کشور تامین و ارسال بار سیلیس و انتراسیت ممتاز به تمام نقاط کشور که دارای استخر و تصفیه خانه های بزرگ شهری و روستای در حال فعالیت هستند .

 آنتراسیت درجه یک و آنتراسیت درجه دو

این نوع آنتراسیت دارای میزان کمتری از درصد کربن می باشد که این مدل دارای خاکستر و گوگرد بیشتری می باشد نسبت به سایر محصولات و این کد محصول در انواع سایزهای ریز و متوسط و درشت تولید و به بازار عرضه می شود.

پلهای ارتباطی

خلوص نهایی آنتراسیت پاسارگاد سیلیس99%
99%
کیفیت و کمیت نهایی100%
100%
رضایتمندی مشتریان100%
100%
جاده همدان ملایر
08132314622
09127336158
فهرست
ArabicEnglishFrenchGermanPersianPortugueseRussianSpanish
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×