فروش آنتراسیت تصفیه آب

فروش آنتراسیت تصفیه آب

فروش انتراسیت تصفیه آب، آنتراسیت کربن رسانه تصفیه آب با کیفیت قابل شرب نیاز به تصفیه نسبتاً قابل توجهی بر اساس کیفیت اولیه آب دارد. بسیاری از افراد تمایل دارند سریعاً به فکر درمانهای پیشرفته تر مانند اسمز معکوس و فن آوری های مشابه بیفتند. البته ، بر اساس کیفیت آب ورودی ، کمی بیشتر در تصفیه آب آشامیدنی شهرداری ها نقش دارد. برای کاربردهای ساده تر تصفیه آب آشامیدنی ، از محیط کربن آنتراسیت به طور گسترده ای در برنامه های سیستم تصفیه آب شهری در ایالات متحده و سراسر جهان استفاده شده است.

فیلتراسیون

فیلتراسیون قسمت اصلی اکثر سیستم های تصفیه آب است و انتخاب سیستم مناسب می تواند مسئله ای ظریف باشد. تصفیه رسانه به طور مکرر توسط شهرداری ها برای تصفیه آب آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرد. یک محیط تصفیه خاص که مورد استفاده قرار می گیرد ، محیط کربن آنتراسیت است. در این مقاله ، من قصد دارم به شرح برخی از مزایای محیط فیلتراسیون آنتراسیت برای تصفیه آب آشامیدنی برای کاربردهای شهری بپردازم.

فروش آنتراسیت تصفیه آب

فواید آنتراسیت

می توان به فیلترهای شن و ماسه موجود اضافه کرد مواردی وجود دارد که شهرداری شروع به مواجهه با مسائل مربوط به سیستم تصفیه آب می کند که از قبل نصب شده است. متأسفانه جایگزینی آن سیستم برای سیستم جدید می تواند گران تمام شود. با این حال ، در مورد فیلترهای شنی ، به طور بالقوه می توان با افزودن محیط کربن آنتراسیت ، مجدداً این فیلترها را مقاوم سازی کرد. خواه مسئله شستشوی بیش از حد کمر یا از دست دادن سر ، درمان بی اثر یا تغییر در کیفیت آب نفوذ یا شار باشد ، یک راه حل ساده و ارزان می تواند افزودن آنتراسیت به بستر فیلتر باشد. بسته به نوع تنظیم اولیه ، ممکن است نیاز به تغییر ترتیب در ساختار تخت باشد. با این حال ، بهترین حالت این است که به سادگی آنتراسیت را به بالای سیستم فیلتر اضافه کنید.

وزن مخصوص آنتراسیت

وزن مخصوص آن از ماسه کمتر است. یکنواختی عدم یکنواختی می تواند دشمن سیستم های فیلتراسیون باشد ، بر جریان سیال از بستر و نحوه جمع آوری ذرات معلق درون حفره های دانه ای تأثیر می گذارد ، همانطور که گاهی اوقات با شن و ماسه ثابت می شود. آنتراسیت تمایل دارد که با ضریب یکنواختی کمتر از دو تولید شود. هرچه ضریب کمتر باشد ، اختلاف بین اندازه دانه ها کمتر خواهد بود. هنگامی که گرانولهای کوچکتر در محیط فیلتر دوره وجود داشته باشند (مانند آنتراسیت) همچنین قادر به جذب مواد معلق کوچکتر است. این از نفوذ عمیق تر به بستر فیلتر جلوگیری کرده و رسانه ها را با سرعت بیشتری مسدود می کند. ماسه تمایل به داشتن ضریب یکنواختی بالاتری دارد و بنابراین ، در صورت استفاده در پیکربندی فیلتر رسانه مجزا ، می تواند بیشتر مسدود شود.

ساختار آنتراسیت فروش آنتراسیت تصفیه آب

ساختار ذرات شن و ماسه تمایل به شکل کروی بیشتری دارند در حالی که آنتراسیت تیز و زاویه دار است. مطالعات نشان داده است که شستشوی کمر موثرتر با ساختارهای زاویه ای بیشتر اتفاق می افتد. این احتمالاً به این دلیل است که باعث شستشوی آب شستشوی معکوس می شود که ذرات معلق را از سطح رسانه ها جدا می کند. شستشوی خوب پشت ، کلید افزایش زمان اجرای فیلتراسیون و بهبود کیفیت درمان با از بین بردن تمام یا اکثر مواد جامد معلق گرفته شده است. با دوام واسطه های فیلتر به طور بالقوه می توانند در طی کار و همچنین فرسایش با تعدادی از مواد شیمیایی آشنا شوند. هر یک از این وقایع می تواند باعث کاهش رسانه مورد نظر در طول زمان شود ، که منجر به از دست دادن رسانه و تغییر در شیب و طبقه بندی فیلترهای چندرسانه ای می شود. بعلاوه ، تخریب اندازه ذرات محیط را کاهش می دهد و میزان گرفتگی را تحت تأثیر قرار می دهد.

دوام آنتراسیت

آنتراسیت به عنوان نوع سخت تری از زغال سنگ ، به دلیل دوام آن شناخته شده است. این ماده قادر به حضور مواد شیمیایی خورنده است و می تواند فرسایش را با گذشت زمان تحمل کند. می تواند بیوفیلم را حمل کند برای اینکه فیلترهای شن و ماسه توانایی حذف باکتری از جریان نفوذ را داشته باشند ، ایجاد یک فیلم بیوفیلم در سطح بخشی از محیط ، به طور معمول در بالای صفحه ، مفید است. وقتی صحبت از بیوفیلم ها می شود ، سطح موثر همه مهم است. سطح بیشتر باعث جمع شدن بیوفیلم می شود. خوشبختانه ، آنتراسیت دارای سطح خاص بالا و همچنین درصد تخلیه بالایی است. درصد خالی ، نسبت بین حجم خالی یک ماتریس فیلتر به حجم محیط جامد را اندازه گیری می کند.فروش آنتراسیت تصفیه آب

لطفا جهت استعلام قیمت آنتراسیت تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۳۳۶۱۵۸

معدن سیلیس همدان   | سیلیس تصفیه آب  | سیلیس صادراتی

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
ArabicEnglishFrenchGermanPersianPortugueseRussianSpanish
×

سلام

برای استعلام قیمت بهترین راه گفتگوی انلاین است در خدمتتون هستیم.

09127336158

×